MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Szerviztechnikus (tűzjelző)

  • Cég neve

    MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A beépített tűzjelző berendezések rendszeres és rendkívüli karbantartási feladatainak felelősségteljes ellátása, hibaelhárítás elvégzése, ideértve ezek előírás szerinti dokumentálását, elektronikusan és papír alapon is.
  • A hatályos Országon Tűzvédelmi Szabályzat, Tűzvédelmi Műszaki Irányelvek és a gyártó által előírt ellenőrzések és vizsgálatok elvégzése.
  • A beépített berendezések megfelelő működőképességének ellenőrzése: jelzések, riasztások, vezérlések ellenőrzése.
  • A karbantartáshoz használt munkaközi dokumentáció (tervek, listák, szövegek) frissítése, javítása, értelmezése.
  • Ezenkívül egyéb tűzvédelmi rendszerek, mint oltó berendezések, füstmentesítésben résztvevő rendszerek gyengeáramú vezérléseihez köthető javítási, ellenőrzési feladatai.
  • Betanulási időszak után ügyeleti feladatok ellátása
  • Esetenként éjszakai tűzvédelmi teszteken való részvétel

Elvárások

  • Pontos, egyértelmű megfogalmazással hibák és események leírása, továbbítása a felettesek irányába
  • Jó kommunikációs képesség
  • A csapat tagjaival és a felettesekkel való szoros együttműködés, információk megosztása
  • Hitelesség, őszinteség
  • Minőségi, körültekintő és lelkiismeretes munkavégzés
  • Szabálykövető magatartás
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete, a dokumentálások elvégzéséhez (internet, Excel, Word, PDF kezelés)
  • Rendszerszemlélet

Követelmény:

  • Elektronikai alapismeretek;
  • Elektroműszerész / szakirányú végzettség;
  • Építészeti és elektromos rajzokon való eligazodás
  • Műszaki leírások értelmezése
  • 3-5 éves elektronikai, karbantartói tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Erkölcsi bizonyítvány.

Előnyt jelent

  • Munkafolyamat irányítási képesség
  • Szervezői készség
  • Önállóság
  • Érdeklődés tűzvédelmi rendszerek iránt
  • Tűzvédelmi rendszerek karbantartásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Jó munkahelyi légkör;
  • Negyedéves bónusz lehetősége;
  • Próbaidő után egyéb juttatások;
  • Hosszú távú, biztos munkahely;
  • Munkába járási támogatás;
  • Munkaeszközök és munkaruha;
  • Folyamatos szakmai továbbképzés és képzések támogatása.
  • Állandó munkaterület

Munkavégzés helye: 18. kerület
Munkaidő: H-P, 7:00-15:30

Céginformáció

Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre Future cégcsoport megbízásából tűzjelzős szerviztechnikus munkatársat keresünk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a "Jelentkezem" gombra és töltse fel fényképes önéletrajzát. Kérjük, fizetési igényét is jelölje meg.